Obec Úbrež rešpektuje ochranu vašich údajov

Táto internetová stránka používa technológiu cookies. Bližšie informácie o súboroch cookies nájdete v sekcii webstránky Cookies. Je Vaším právom neudeliť súhlas s používaním súborov cookies alebo ich používanie zablokovať. V takom prípade sa môže stať, že bude pre Vás obmedzená alebo vylúčená úplná funkcionalita niektorých častí prehliadanej webovej stránky.

 

Stolný tenis

Michalovsko-sobranecká Open liga - 1. trieda 2019

Tabuľka po 9. kole:

1. KIMO-Jednota Michalovce 9 9 0 0 126:36 27
2. TTC Kochanovce Angels 9 8 0 1 122:40 25
3. STK Slávia Sobrance 9 8 0 1 116:46 25
4. ŠK Stretavka 9 7 0 2 111:51 23
5. STO Tušická Nová Ves 9 6 0 3 86:76 21
6. TTC Kochanovce Buldogs 9 5 0 4 80:82 19
7. OKST Dúbravka 9 4 1 4 81:81 18
8. STO Kaluža 9 4 1 4 69:93 18
9. STK Úbrež 9 3 2 4 73:89 17
10. STO Stakčín 9 2 2 5 75:87 15
11. STO Beša 9 1 1 7 54:108 12
12. Slávia SOŠT Michalovce 9 1 1 7 44:118 12
13. GVP Humenné 9 0 1 8 59:103 10
14. OKST Budkovce 9 0 1 8 38:124 10

Úspešnosť hráčov STK Úbrež po 9. kole

1. Hvižďák Ján 86,1%
2. Čuri Branislav 75,0%
3.  Štefanič Gabriel 50,0%
4.  Svoboda Miroslav 33,3%
5. Svoboda Vincent 26,5%
6. Hvižďak Martin 21,9%
7. Tkáčik Juraj      0%

9. kolo 28.6.2019: STK Úbrež - GVP Humenné 10:8; Hvižďák Ján 4,5; Svoboda Miroslav 2; Svoboda Vincent 2; Hvižďak Martin 1,5


Michalovsko-sobranecká Open liga - 1. trieda 2019

Tabuľka po 8. kole:

1. KIMO-Jednota Michalovce 8 8 0 0 112:32 24
2. TTC Kochanovce Angels 8 7 0 1 104:40 22
3. STK Slávia Sobrance 8 7 0 1 101:43 22
4. STO Tušická Nová Ves 8 6 0 2 83:61 20
5. Šk Stretavka 8 6 0 2 94:50 20
6. OKST Dúbravka 8 4 1 3 77:67 17
7. STO Kaluža 8 4 1 3 69:75 17
8. TTC Kochanovce Buldogs 8 4 0 4 68:76 16
9. STK Úbrež 8 2 2 4 63:81 14
10. STO Stakčín 8 1 2 5 59:85 12
11. STO Beša 8 1 1 6 48:96 11
12. Slávia SOŠT Michalovce 8 1 1 6 43:101 11
13. GVP Humenné 8 0 1 7 51:93   9
14. OKST Budkovce 8 0 1 7 36:108   9


Úspešnosť hráčov STK Úbrež po 8. kole::

1. Hvižďák Ján 84,4%
2. Čuri Branislav 75,0%
3. Štefanič Gabriel 50,0%
4. Svoboda Miroslav 25,0%
5. Svoboda Vincent 23,3%
6. Hvižďak Martin 21,4%
7.   Juraj Tkáčik      0%

8. kolo 21.6.2019: STK Slávia Sobrance - STK Úbrež 13:5; Hvižďák Ján 3, Čuri Branislav 2, Svoboda Vincent 0, Tkáčik Juraj 0


Michalovsko-sobranecká Open liga - 1. trieda 2019

Tabuľka po 7. kole:

1. KIMO-Jednota Michalovce 7 7 0 0 97:29 21
2. TTC Kochanovce Angels 7 6 0 1 94:32 19
3. STK Slávia Sobrance 7 6 0 1 88:38 19
4. STO Tušická Nová Ves 7 6 0 1 80:46 19
5. ŠK Stretavka 7 5 0 2 83:43 17
6. OKST Dúbravka 7 3 1 3 65:61 14
7. STO Kaluža 7 3 1 3 55:71 14
8. STK Úbrež 7 2 2 3 58:68 13
9. TTC Kochanovce Buldogs 7 3 0 4 56:70 13
10. STO Stakčín 7 1 2 4 53:73 11
11. STO Beša 7 1 1 5 40:86 10
12. Slávia SOŠT Michalovce 7 1 1 5 37:89 10
13. GVP Humenné 7 0 1 6 44:82   8
14. OKST Budkovce 7 0 1 6 32:94   8

Úspešnosť hráčov STK Úbrež po 7. kole::

1. Hvižďák Ján 85,7%
2. Čuri Branislav 83,3%
3. Štefanič Gabriel 50,0%
4. Svoboda Vincent 26,9%
5. Svoboda Miroslav  25,0% 
6. Hvižďak Martin  21,4%
7. Tkáčik Juraj    0   %

7. kolo 14.6.2019: STK Úbrež - KIMO-Jednota Michalovce 3:15; Hvižďák Ján 3; Hvižďak Martin 0; Svoboda Miroslav 0; Svoboda Vincent 0


Michalovsko-sobranecká Open liga - 1. trieda 2019

Tabuľka po 6. kole:

1. KIMO-Jednota Michalovce 6 6 0 0 82:26 18
2. TTC Kochanovce Angels 6 5 0 1 76:32 16
3. STK Slávia Sobrance 6 5 0 1 74:34 16
4. STO Tušická Nová Ves 6 5 0 1 66:42 16
5. ŠK Stretavka 6 4 0 2 71:37 14
6. STK Úbrež 6 2 2 2 55:53 12
7. TTC Kochanovce Buldogs 6 3 0 3 50:58 12
8. STO Kaluža 6 3 0 3 46:62 12
9. OKST Dúbravka 6 3 0 3 56:52 12
10. STO Stakčín 6 1 2 3 49:59 10
11. Slávia SOŠT Michalovce 6 1 1 4 37:71   9
12. GVP Humenné 6 0 1 5 40:68   7
13. STO Beša 6 0 1 5 30:78   7
14. OKST Budkovce 6 0 1 5 24:84   7


6. kolo 7.6.2019: STO Stakčín - STK Úbrež 9:9; Hvižďák Ján 4,5; Čuri Branislav 4,5; Hvižďak Martin 0; Svoboda Vincent 0; Tkáčik Juraj 0


Michalovsko-sobranecká Open liga - 1. trieda 2019

Tabuľka po 5. kole:

1. TTC Kochanovce Angels 5 5 0 0 73:17 15
2. Kimo-Jednota Michalovce 5 5 0 0 71:19 15
3. STK Slávia Sobrance  5 5 0 0 67:23 15
4. STO Tušická Nová Ves 5 4 0 1 55:35 13
5. ŠK Stretávka 5 3 0 2 56:34 11
6. STO Kaluža 5 3 0 2 39:51 11
7. STK Úbrež 5 2 1 2 46:44 10
8. TTC Kochanavce Buldogs 5 2 0 3 40:50   9
9. OKST Dúbravka 5 2 0 3 43:47   9
10. STO Stakčín 5 1 1 3 40:50   8
11. GVP Humenné 5 0 1 4 32:58   6
12. STO Beša 5 0 1 4 25:65   6
13. Slávia SOŠT Michalovce 5 0 1 4 24:66   6
14. OKST Budkovce 5 0 1 4 19:71   6

5. kolo 31.5.2019: STK Úbrež - STO Kaluža 8:10; Hvižďák Ján 4, Hvižďák Martin 2, Svoboda Vincent 1, Štefanič Gabriel 1 


Michalovsko-sobranecká Open liga - 1. trieda 2019

Tabuľka po 4. kole:

1. KIMO-Jednota Michalovce 4 4 0 0 58:14 12
2. TTC Kochanovce Angels 4 4 0 0 57:15 12
3. STK Slávia Sobrance 4 4 0 0 56:16 12
4. STO Tušická Nová Ves 4 3 0 1 40:32 10
5. STK Úbrež 4 2 1 1 38:34   9
6. ŠK Stretavka 4 2 0 2 40:32   8
7. TTC Kochanovce Buldogs 4 2 0 2 38:34   8
8. STO Kaluža 4 2 0 2 29:43   8
9. STO Stakčín 4 1 1 2 33:39   7
10. OKST Dúbravka 4 1 0 3 33:39   6
11. GVP Humenné 4 0 1 3 27:45   5
12. STO Beša 4 0 1 3 22:50   5
13. OKST Budkovce 4 0 1 3 17:55   5
14. Slávia SOŠT MIchalovce 4 0 1 3 16:56   5

4. kolo 24.5.2019: STO Beša - STK Úbrež 6:12; Hvižďák Ján 4,5; Štefanič Gabriel 3,0; Svoboda Vincent 3,0; Hvižďak Martin 1,5


Michalovsko-sobranecká Open liga - 1. trieda 2019 

Tabuľka po 3. kole

1. KIMO-Jednota Michalovce 3 3 0 0 45:9 9
2. STK Slávia Sobrance 3 3 0 0 43:11 9
3. TTC Kochanovce "Angels" 3 3 0 0 42:12 9
4. STO Obec Tušická Nová Ves 3 2 0 1 28:26 7
5. STO Kaluža 3 2 0 1 24:30 7
6. STO Stakčín 3 1 1 1 28:26 6
7. STK Úbrež 3 1 1 1 26:28 6
8. TTC Kochanovce "Buldogs" 3 1 0 2 23:31 5
9. ŠK Stretavka 3 1 0 2 26:28 5
10. OKST Dúbravka 3 1 0 2 29:25 5
11. GVP Humenné 3 0 1 2 24:30 4
12. STO Beša 3 0 1 2 16:38 4
13. OKST Budkovce 3 0 1 2 14:40 4
14. Slávia SOŠT Michalovce 3 0 1 2 10:44 4


Zápis o stretnutí v stolnom tenise: 
  BODY SETY
DOMÁCI
STK Úbrež   
9    
35
HOSTIA
Slávia SOŠT Michalovce   
9    
30
 
 KOLO  3.
 
POR.Č. DOMÁCI HOSTIA SETY BODY
 1.    Hvižďák Ján 
 Hvižďák Martin
 Nameš Štefan 
 Kostrej Ján
3:0        1  0
 2.    Svoboda Vincent 
 Čuri Branislav
 Popeľašová Zuzana 
 Ivan Michal
1:3        1  1
 3.    Hvižďák Ján  Ivan Michal 1:3        1  2
 4.    Hvižďák Martin  Popeľašová Zuzana 2:3        1  3
 5.    Svoboda Vincent  Nameš Štefan 3:1        2  3
 6.    Čuri Branislav  Kostrej Ján 3:0        3  3
 7.    Hvižďák Ján  Popeľašová Zuzana 3:0        4  3
 8.    Hvižďák Martin  Nameš Štefan 3:2        5  3
 9.    Svoboda Vincent  Kostrej Ján 1:3        5  4
 10.    Čuri Branislav  Ivan Michal 1:3        5  5
 11.    Hvižďák Ján  Nameš Štefan 3:0        6  5
 12.    Hvižďák Martin  Kostrej Ján 1:3        6  6
 13.    Svoboda Vincent  Ivan Michal 0:3        6  7
 14.    Čuri Branislav  Popeľašová Zuzana 3:0        7  7
 15.    Hvižďák Ján  Kostrej Ján 3:0        8  7
 16.    Hvižďák Martin  Ivan Michal 0:3        8  8
 17.    Svoboda Vincent  Popeľašová Zuzana 1:3        8  9
 18.    Čuri Branislav  Nameš Štefan 3:0        9  9
    35:30
9  
9  

  Hrané v miestnosti:     Telocvičňa ? základná škola ,Úbrež 248, 072 42 Úbrež
  Termín a čas:     piatok, 17. mája 2019 o 18:00h

 Body zo stretnutia: 

 1.
  Hvižďák Ján  
 3,5 / 1
 2.
  Čuri Branislav  
 3,0 / 1
 3.
  Hvižďák Martin  
 1,5 / 3
 4.
  Svoboda Vincent  
 1,0 / 3

 1.
  Ivan Michal  
 4,5 / 0
 2.
  Popeľašová Zuzana  
 2,5 / 2
 3.
  Kostrej Ján  
 2,0 / 2
 4.
  Nameš Štefan  
 0,0 / 4


Michalovsko-sobranecká Open liga - 1. trieda 2018/2019

Tabuľka súťaže po 2. kole - základná časť

1. KIMO-Jednota Michalovce 2 2 0 0 31:5 6
2. STK Slávia Sobrance 2 2 0 0 27:9 6
3. TTC Kochanovce "Angels" 2 2 0 0 26:10 6
4. STO Kaluža 2 2 0 0 20:16 6
5. ŠK Stretavka 2 1 0 1 21:15 4
6. OKST Dúbravka 2 1 0 1 21:15 4
7. STK Úbrež 2 1 0 1 17:19 4
8. STO Obec Tušická Nová Ves 2 1 0 1 15:21 4
9. STO Stakčín 2 0 1 1 17:19 3
10. GVP Humenné 2 0 1 1 17:19 3
11. STO Beša 2 0 1 1 14:22 3
12. OKST Budkovce 2 0 1 1 12:24 3
13. TTC Kochanovce "Buldogs" 2 0 0 2 13:23 2
14. Slávia SOŠT Michalovce 2 0 0 2 1:35 2


 Zápis o stretnutí v stolnom tenise: 
  BODY SETY
DOMÁCI
ŠK Stretavka  
13    
43
HOSTIA
STK Úbrež   
5    
20
 
 KOLO  2.
 
POR.Č. DOMÁCI HOSTIA SETY BODY
 1.    Luco Radoslav 
 Marcinčák Miloš
 Hvižďák Ján 
 Hvižďák Martin
1:3        0  1
 2.    Nagyidai Ladislav 
 Begala Marian
 Svoboda Vincent 
 Svoboda Miroslav
3:0        1  1
 3.    Begala Marian  Hvižďák Ján 3:2        2  1
 4.    Nagyidai Ladislav  Hvižďák Martin 3:1        3  1
 5.    Luco Radoslav  Svoboda Vincent 3:0        4  1
 6.    Franko Július st.  Svoboda Miroslav 1:3        4  2
 7.    Begala Marian  Hvižďák Martin 3:0        5  2
 8.    Nagyidai Ladislav  Svoboda Vincent 3:0        6  2
 9.    Luco Radoslav  Svoboda Miroslav 2:3        6  3
 10.    Franko Július st.  Hvižďák Ján 0:3        6  4
 11.    Begala Marian  Svoboda Vincent 3:0        7  4
 12.    Nagyidai Ladislav  Svoboda Miroslav 3:0        8  4
 13.    Marcinčák Miloš  Hvižďák Ján 0:3        8  5
 14.    Franko Július st.  Hvižďák Martin 3:0        9  5
 15.    Begala Marian  Svoboda Miroslav 3:0        10  5
 16.    Nagyidai Ladislav  Hvižďák Ján 3:1        11  5
 17.    Marcinčák Miloš  Hvižďák Martin 3:1        12  5
 18.    Franko Július st.  Svoboda Vincent 3:0        13  5
    43:20
13  
5  

  Hrané v miestnosti:     Kultúrny dom č.66, Stretavka
  Termín a čas:     piatok, 10. mája 2019 o 18:00h

1.kolo 3.5.2019: STK Úbrež - TTC Kochanovce "Buldogs" 12:6; Hvižďák Ján 4,5; Čuri Branislav 3,5; Hvižďak Martin 2;  Svoboda Vincent 2


Rozpis zápasov STK Úbrež Michalovsko-sobranecká Open liga 2019


1. 

 Pi 

 03. mája 2019 

 18:00  

 STK Úbrež  

 TTC Kochanovce "Buldogs" 

 Telocvičňa ? základná škola ,Úbrež 248, 072 42 Úbrež

 2. 

 Pi 

 10. mája 2019 

 18:00  

 ŠK Stretavka 

 STK Úbrež  

 Kultúrny dom č.66, Stretavka

 3. 

 Pi 

 17. mája 2019 

 18:00  

 STK Úbrež  

 Slávia SOŠT Michalovce  

 Telocvičňa ? základná škola ,Úbrež 248, 072 42 Úbrež

 4. 

 Pi 

 24. mája 2019 

 18:00  

 STO Beša 

 STK Úbrež  

 Kultúrny dom č.107 Beša

 5. 

 Pi 

 31. mája 2019 

 18:00  

 STK Úbrež  

 STO Kaluža 

 Telocvičňa ? základná škola ,Úbrež 248, 072 42 Úbrež

 6. 

 Pi 

 07. júna 2019 

 18:00  

 STO Stakčín 

 STK Úbrež  

 zápasy hrá u súpera

 7. 

 Pi 

 14. júna 2019 

 18:00  

 STK Úbrež  

 KIMO-Jednota Michalovce 

 Telocvičňa ? základná škola ,Úbrež 248, 072 42 Úbrež

 8. 

 Pi 

 21. júna 2019 

 18:00  

 STK Slávia Sobrance 

 STK Úbrež  

 Telocvičňa ZŠ Sobrance, Komenského 12

 9. 

 Pi 

 28. júna 2019 

 18:00  

 STK Úbrež  

 GVP Humenné 

 Telocvičňa ? základná škola ,Úbrež 248, 072 42 Úbrež

 10. 

 Pi 

 30. aug. 2019 

 18:00  

 STK Úbrež  

 STO Obec Tušická Nová Ves 

 Telocvičňa ? základná škola ,Úbrež 248, 072 42 Úbrež

 11. 

 Pi 

 06. sept. 2019 

 18:00  

 OKST Dúbravka 

 STK Úbrež  

 Telocvičňa ZŠ Budkovce, ul. Školská 355

 12. 

 Pi 

 13. sept. 2019 

 18:00  

 STK Úbrež  

 OKST Budkovce  

 Telocvičňa ? základná škola ,Úbrež 248, 072 42 Úbrež

 13. 

 Pi 

 20. sept. 2019 

 18:00  

 TTC Kochanovce "Angels" 

 STK Úbrež  

 zápasy hrá u súpera

Svoboda Vincent