Obec Úbrež rešpektuje ochranu vašich údajov

Futbalová súťaž

06.09.2020

Po ročnej prestávke sa muži OFK Úbrež opäť prihlásili do futbalovej súťaže, do 8. ligy ObFZ Michalovce. Jesenná časť súťažného ročníka 2020/21 začala 1. kolom 16. augusta 2020. Náš prvý domáci zápas s Moravanmi v 2. kole sa odložil na neurčito pre pozitívny test na koronavírus u hráča Moravian a tak sme sa dočkali zápasu na domácom ihrisku až dnes, 6. septembra. Obecný futbalový klub Úbrež zvíťazil nad súperom z Jastrabia pri Michalovciach 6:1 po vyrovnanom 1. polčase 1:1. Informácie o futbalovej súťaži nájdete na podstránke ŠPORT v časti Futbal muži.